Вториот ден од работната недела и ден пред слободниот, поминете го во стилска комбинација составена од неколку шик парчиња. Носиме фармерки во светла нијанса и ги комбинираме со стилска кошулка во сина боја со впечатлива панделка во предниот дел. Денеска акцентот го ставаме на модните додатоци, па така носиме сини еспадрили, очила за сонце, шик чантичка и впечатливи обетки кои ги обожаваме.

Имајте убав ден! 

Објавено:
23 мај 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
489 пати