Првиот ден од работната недела поминете го во лежерно фустанче во темно сина боја со лента во праска нијанса во долниот дел. Комбинирајте го со балетанки во темно сина боја и чантичка во светла нијанса. Очилата за сонце и денеска се нежни и пастелни, а од накит носиме едноставно ланче со пердувче!

Уживајте во денот.

Објавено:
4 август 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
929 пати