Вториот ден од работната недела ќе го поминеме во шик сива комбинација составена од елегантни широки панталони и нежно бело џемперче со црни копчиња на ракавите. Стоплете се со ова фантастично сиво палто со крзно во горниот дел и елегантни чизми до глуждовите. Комбинацијата надополнете ја со сива чанта и ракавици и уживајте во уште еден студен ден! 

Објавено:
24 јануари 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.258 пати