Вториот ден од работната недела поминете го во тренди искинати фармерки комбинирани со нежно сиво џемперче. Одозгора, задолжително понесете го ова лесно капутче во неколку нијанси што одлично ќе се вклопи во целата комбинација. Комбинирајте со едноставни црни чизми и чанта со реси. Зачинете ја комбинацијата со оваа зимска шапка во црна нијанса.

Објавено:
9 февруари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
819 пати