Денешниот стајлинг е црно сива комбинација со беж детали. 

Елегантно сиво палто и тесни црни пантолони, заедно со црна блуза во риги е она што го предложуваме за оовј вторник.

Спојот на црна и сива боја е секогаш добредојден, особено во зимските месеци.

За да го комплетирате денешниот аутфит додадете беж шал и чизми над глужд во истата боја.

Фото: Pinterest

Објавено:
24 јануари 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.522 пати