Вториот ден од работната недела го дочекавме со ниски температури и прекрасно сонце во градот, но потребно е добро да се облечеме.

Стоплете се со ова шик џемперче во сива нијанса и комбинирајте го со светли фармерки со висок струк.

Денеска носиме тренди чизми во прекрасна кафена боја со модни додатоци како реси во задниот дел. Секако, капутчето и останатите модни додатоци ги бирате вие.

Имајте убав ден!  

Објавено:
11 декември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
981 пати