Добро утро. Се надеваме дека и ова утро не' читате во добро расположение. Нашиот денешен предлог е комбинација во сива и пастелно розова нијанса.

Панталони во сива нијанса се во комбинација со белакошула и сиво џемперче во посветла нијанса. На тоа е додаден капут во пастелно розова и патики, но изборот на обувки секако сменете го во склад со временските услови.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
22 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
421 пати