Добро утро. Нов ден е пред нас, а го започнуваме со предлог-стајлинг.

Овој пат се одлучивме да ве инспирираме со street style стајлинг, кој е составен од кошула фустан во сребрена металик нијанса и патики во портокалова нијанса.

Доколку ова за вас е премногу смело, обвуките сменете ги со нешто што ќе биде складно на вашиот стил.

Додајте чанта во боја, очила за сонце и имајте прекрасен ден.

 

Објавено:
14 септември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
443 пати