За вториот работен ден неделава, ви подготвивме црно сива комбинација со разигран розов детал.

Понекогаш е добредојдено кога ќе изненадите со нешто во аутфитот. Затоа предложуваме розово плетено капче со светло сив капут, црн џинс и блуза во риги.

Стајлингот ќе го комплетираме со црни чизми над глужд и црна чанта.

Денот нека започне!

Фото: Pinterest

Објавено:
31 јануари 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
903 пати
Тагови: 
сив капут капче