Вторник е за црно миди здолниште, маичка на кратки ракави и класична тексас јакна. 

Едноставна и урбана комбинација со која што ќе изгледате младешки и тренди и ќе се чувствувате комотно. 

Денешниот стајлинг го комплетираме со беж патики и чанта во иста боја.

Имајте убав ден.

Фото: Facebook

Објавено:
30 мај 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.376 пати