Вториот ден од работната недела повторно го дочекавме со сонце и супер температури во кои треба да уживаме додека сѐ уште можеме.

Денеска повторно се дотеравме и одбравме неколку супер уникатни парчиња во кои секогаш уживаме.

Носиме карирано здолниште со интересна должина и го комбинираме со тексас кошула на која и ги подвиткавме ракавите.

Комбинацијата заокружете ја со овие чевли со интересна потпетица и мини чантичка.

Имајте убав ден! 

Објавено:
17 септември 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
699 пати