Вториот ден од работната недела блеснете во полн сјај во оваа прекрасна комбинација составена од неколку исклучително стилски парчиња. Денеска носиме свилени панталони со црни детали по површината и ги комбинираме со оваа шармантна кадифена блузичка и шик јакна од превртена кожа. Бидете вистинска дама и комбинацијата истакнете ја со високи потпетици, елегантна чанта и зимска шапка во која сѐ уште сме вљубени.

Објавено:
14 март 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
521 пати