Вториот ден од работната недела поминете го во модерна и топла комбинација составена од едно шик фустанче во темно зелена боја со карнер во долниот дел. Денеска целото внимание е свртено кон јакната со војнички мотиви и слатки апликации по површината. Комбинацијата надополнете ја со кафени чизми до колената и модерна чанта во темно кафена боја и крзно во малку посветла варијанта.

Имајте супер вторник! 

Објавено:
7 февруари 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
530 пати