Вторник е ден за сончогледово жолта боја, а денес ја носиме како тесен фустан под колена.

Убава и впечатлива нијанса која сама по себе е доволна за ефективен стајлинг. 

Фустанот го дополнуваме со oversized тексас јакна и бели патики и добиваме дефинирана спортска елеганција.

Имајте убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
27 мај 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот