Сонцето што денеска го гледаме, внесува доза оптимизам. Секако, штом видиме убаво време и желбата да се дотераме е поголема.

Нашиот денешен предлог е сино здолниште со висок струк со ремен што совршено ќе ја истакне вашата фигура. Во комбинација со ролка во светла нијанса ќе добиете комбинација идеална за овој период од годината.

Стајлингот е заокружен со чевли со принт и голема чанта.

Имајте убав ден!

 

Објавено:
5 ноември 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
2.839 пати