Добро утро. Нов ден, а од нас нова предлог-комбинација.

Овој пат се одлучивме за бело здолниште во А-крој, кое во случајов е искомбинирано со џемпер со ролка во беж нијанса.

Одозгора е врзан бел џемпер, тренд посебно актуелен последнава сезона. Високи чизми на потпетица, дискретен накит и чанта се модните додатоци со кои е заокружен стајлингот. 

Вие направете комбинација складна на вашите можности и гардеробер.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
23 февруари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
788 пати