Оваа сабота носиме тренди комбинација во која акцентот е на широките панталони со висок струк.

Ги комбинираме со едноставна црна маичка и суптилен накит.

Аутфитот го заокружуваме со масивни очила за сонце.

Објавено:
5 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.187 пати