Тие двете се најсупешни и најдобро платени модели на свет .Беа центар на вниманиена забавата Swarovski Crystal Wonderland.Александра Амбросио и Наоми Кембел за време на модната недела во Милано беа вистинска атракција.Двете се држеа до проверениот монохроматски стајлинг.

 

Минимална шминка,со фризури кои не оптеретуваат, тие блескаа на црвениот килим.


Личниот избор за тоа како треба, сепак си го имаат тие самите.Едноставни и прекрасни!

Објавено:
21 септември 2017
Категорија: 
Стилски двобој
Прочитано:
352 пати