На годинашнава забава на Vanity Fair, една од најубаво облечените ѕвезди беше Џенифер Анистон. Таа се појави во креација на „Версаче“. Црниот фустан со длабоко V-деколте и шлиц е можеби против правилото - да се открие само едното или другото, но сепак, сите комплименти отидоа на нејзиниот изглед.

Но, истата креација претходно ја носеше и Џенифер Лопез, на еден од своите настапи.

На која подобро ѝ стои?

Објавено:
2 март 2017
Категорија: 
Стилски двобој
Прочитано:
659 пати