Во екот на летната сезона имаме вистински летен стилски двобој. 

Ел Мекферсон и Ева Лонгорија носат ист костим за капење. Се работи за сино бикини, кое во горниот дел е како беби-дол градник, а долниот дел е минијатурен.

 

Интересно е што Ел Мекферсон е висока 182 сантиметри, додека Ева Лонгорија 157 сантиметри.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) onJul 5, 2019 at 3:31pm PDT

На која подобро ѝ стои?

Објавено:
10 јули 2019
Категорија: 
Стилски двобој
Прочитано:
659 пати