Две ѕвезди ист фустан. Актерката Ема Стоун и мајката на Ким Кардашијан, Крис Џенер носат идентичен фустан. Прва оваа тоалета од Валентино ја облече Ема, а половина година подоцна истииот стајлинг на себе го имаше и Крис кога се појави на насловна страна на неделникот „The Hollywood Reporter“. Што мислите на која од нив изгледа подобро?

Објавено:
25 јули 2013
Категорија: 
Стилски двобој