Една од тренди боите за оваа сезона е и сивата па затоа денес, како за петок предложуваме сив капут којшто ќе го споиме со фармерки и црна блуза.

Урбана безвременска комбинација на која што додаваме црни чизми на потпетица и шал во беж нијанса.

Финишираме со крем чанта и ви посакуваме убав викенд.

Фото: Pinterest

Објавено:
1 декември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот