Accessorize Accessorize

До сега не е најдена соодветна замена за познатата руска крзнена шубара која е идеално решение за текот на зимскиот период и токму затоа е дел од стандардната понуда на модните брендови. Не само што ќе ви помогнат да ја заштитите главата и ушите од студот, туку може да внесете доза гламур и класика во изгледот. Доколку сеуште не ја пронајдовте вашата шубара, ние ви предлагаме 15 интересни модели кои се дел од богатат понуда на Accessorize, Asos, H&M, Topshop и Miss Selfridge.

Asos Asos

Објавено:
25 декември 2013
Категорија: 
Модни додатоци