25 чифта блескави чевли за новогодишните забави

21 ноември 2013

Иако можеби се уште е рано да почнеме да се подготвуваме за новогодишните забави, она што во овој момент треба да го направиме е барем да почнеме да размислуваме за комбинациите што ќе ги направиме за најлудата ноќ.

Доколку знаете дека новогодишната ноќ ќе ја поминете на некоја забава за каде ви се потребни фустан и потпетици, време е уште отсега да планирате за какви ќе се одлучите и секако, да си го одвоите потребниот буџет за тоа.

Ние ги пронајдовме 25 – те пара најубави, најсветкави и најгламурозни потпетици за новогодишната ноќ, што дефинитивно можете да ги комбинирате со секој фустан.

Истите погледнете ги во продолжение и одлучете се за некои од нив, иако знаеме дека изборот е многу тежок. Истото ни се случи и нам!

Објавено:
21 ноември 2013
Категорија: 
Модни додатоци