31 парче накит во кое ќе блескате со златен сјај

19 јуни 2013

Независно од тоа дали ќе инвестирате во вредно парче накит од злато или ќе купите бужутерија со златен сјај, нема да погрешите ни во едното ни во другото. Прстени, бразлетни, огрлици, обетки  нема да бидат грешка ако ги имате повеќе на себе или ги носите засебно. Модните трендови оваа сезона пролет-лето ви дозволуваат се кога е во прашање накитот, па така слободно можете на вас да ставите повеќе накит одеднаш а да не изгледате кич. Во продолжение погледнете ја галеријата од нашата селекција на тренди накит во знатен сјај.

 

Објавено:
19 јуни 2013
Категорија: 
Модни додатоци