Алисија Викандер ги носи најубавите чанти на Луј Витон

18 март 2016

Изминатата година беше навистина одлична за новата холивудска надеж со шведско потекло Алисија Викандер. Покрај тоа што беше дел од најголемите филмски хитови меѓу кои и Danish Girl и Ex Machina, таа доби и Оскар за најдобра споредна женска улога.

Младата шведска актерка се подготвува за премиерите на нејзините нови три филма што се очекуваат во 2016 – та година, а наоѓа и време да биде дел од кампањите на најголемите светски дизајнери, пишува journal.hr.

Како заштитно лице на брендот Луј Витон, можеме да ја видиме и во нивната последна кампања за новата колекција чанти кои се поубави од кога и да е.

Прекрасната Алисија изгледа навистина шик на сите фотографии од кампањата за чантата „Twist“, облечена во креации на брендот, со нова фризура и минимална шминка.

Покрај одличните фотографии, Алисија е дел и од супер ретро видеото во кое актерката ги покажува и нејзините танцувачки способности на „заразниот“ твист, истовремено покажувајќи ги новите модели чанти.

Погледнете!

Објавено:
18 март 2016
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
741 пати