Чанти што може да ги носите со секој зимски аутфит

2 ноември 2017

Оваа зимска сезона, акцентот кај модните додатоци, е ставен на чантите со средна големина, што може да се носат и со кратка и со долга рачка преку рамо.

Нивната практична функција и добрата организација внатре во чантата, се исто толку значајни колку и нивната надворешна естетика.

Оваа зима преку изборот на чанта ќе внесете и свеж колорит во вашиот секојдневен стајлинг, со оглед на тоа што актуелната понуда се базира на богата палета на бои.

Меѓу најбараните на пазарот на модни додатоци, се верзиите на Coach, Loeil, Dagne dover, Chloe, Cuero&Mor...

Објавено:
2 ноември 2017
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
2.280 пати