Љубителите на принтовите сигурно ќе бидат воодушевени од богатиот избор на чанти, кој варира од плик па се до XXL големини за сите оние кои сакаат впечатливи модни додатоци.

 

Чантите со анимал принт може да ги комбинирате со тесни и широки панталони и фармерки, фустани, широки долги здолништа или до колена, шпиц чевли или балетанки. Тие се одличен избор за дневни комбинации, но и за елегантни пригоди.

Објавено:
30 октомври 2013
Категорија: 
Модни додатоци