Овој пат, предност ќе им дадеме на рамните чизми кои се совршен избор за кежуал и лежерни комбинации. Покрај актуелните  до глужд, особено внимание привлекуваат и оние над колена, а тука се и гумените модели.

Уличните стајлинзи нудат голем избор на изгледи токму со рамни чизми, а ние ќе ви понудиме десет фотографии со апсолутно различни, но актуелни модерни стајлинзи. Овој модел одлично се вклопува со здолништа во различна должина, фармерки и долги фустани. Во продолжение, погледнете ги понудените стајлинзи и инспирирајте се!

Објавено:
29 октомври 2014
Категорија: 
Модни додатоци