Дочекајте ги празниците со стил – Party колекција од Parfois

10 декември 2018

Нова Година, нова Вие!

Време е да го подготвиме новиот изглед, бидејќи ова не е само обичен датум, нели? Збогувајте се со старата година и посакајте и добредојде на новата на најдобар можен начин.

Со монистри и светки, крзно и реси на чантите и облеката, додатоци за коса и специјален накит,
високи потпетици или пак кратки чизмички – Party колекцијата од Parfois ни ги носи највозбудливите парчиња за прзничната сезона.

Еден впечатлив моден додаток од Party колекцијата комплетно ќе го трансформира Вашиот изглед и ќе му додаде празничен шарм.

Кој е Вашиот фаворит?

Објавено:
10 декември 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
657 пати