Нема кој не ги посакува секси-чевлите на Џими Чу. Но, тие добија и своја двојка - очила за сонце.

Карера кажа „да“ и влезе во партнерство со Чу за да ја остварат идејата. Компанијата за очила за сонце основата во 1956 година во соработка со Чу создаде очила со леопард дезен и златен отсјај.

За да ја прослават успешната соработка, Џими Чу создаде видео во кое моделот Алин Вебер има чест да ги носи овие шик очила за сонце.

Во продолжение погледнете го видеото.

 

 

 

Објавено:
3 август 2013
Категорија: 
Модни додатоци