Front Row и LUV AJ со нова уникатна колекција за накит

13 јуни 2013

Front Row и LUV AJ решија да ги здружат  силите и да изработат уникатна колекција накит. Под влијане на златниот сјај и посебноста на слоновата коска, линијата има 5 единствени стилови на парчиња накит: прстени, алки и ѓердани. Се вкупно 15 парчиња со сопствена приказна и белег. Се работи за навистина кул парчиња со најсовремен дизајн.

 

 

 

 

Објавено:
13 јуни 2013
Категорија: 
Модни додатоци