Ги сакаме сите чанти од новата колекција на Клое!

25 декември 2018

Изминатиот период познатиот бренд Клое беше во центарот на вниманието со шик чантите со нивната прва буква C како копче во предниот дел, а се чини Наташа Ремси Леви продолжува да воодушевува.

Дизајнерката на брендот создаде нова фантастична колекција чанти во кои ќе се вљуби секоја девојка во светот, подеднакво стилски како и сè што досега таа направила.

Во колекцијата повторно смести мини чанти кај кои го истакна нивното лого, направени од квалитетни материјали и од имитација на крокодилска кожа.

Се чини овојпат дизајнерката се потсетува на култните модели чанти кои биле најпопуларни низ историјата на брендот, па во оваа колекција смести по некој детал од сите нив.

Во галеријата погледнете ги сите фантастични модели со кои брендот ги честита празниците.

Објавено:
25 декември 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
850 пати