Ако ги обожавате фантастично дизајнираните торби со потписот на Mansur Gavriel, тогаш прогнозираме „љубов на прв поглед" и во однос на првата колекција чевли од оваа модна куќа.

Имено, се работи за кломпи во црна, сина, портокалова, виолетова боја и пудрести нијанси, а со дебели потпетици со различни висини.

За претстојната топла сезона, светските модни дизајнери веќе ги најавија кломпите како задолжително парче во сезонскиот гардеробер, па веќе може да ги селектирате вашите фаворити.

 

Објавено:
12 февруари 2016
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
1.782 пати