Во новата колекција на Маноло Бланик, која е комбинација од деликатност и женственост, преовладваат различни палети на бои и детали кои доминираат како на рамните чевли, така и на оние со висока потпетица.

Објавено:
20 мај 2013
Категорија: 
Модни додатоци