Костими за капење од ресорт колекциите за 2015 година

21 јуни 2014

Сублиматот вклучува едноделни и дводелни костими за капење, еднобојни, шарени и со принтови. Изборот е богат и помеѓу дводелните костими кај кои долниот дел е со висок струк , па се до  минималистички бикини. Секако, комплетно изгледот е заокружен со впечатливи аксесоари со метален сјај, но и наметки изработени од природни материјали кои дополнително придонесуваат за пријатно чувство под жешкото летно сонце.

Дискверд Дискверд

Објавено:
21 јуни 2014
Категорија: 
Модни додатоци