„Миу Миу“ најпосакуваните чанти за празниците!

29 декември 2016

Веќе сите знаат дека златните и сребрени нијанси, како и светките се апсолутен „must-have“ за актуелната сезона на празнични забави.

Токму затоа, брендот „Миу Миу“ одлучи да одговори на сите потреби на своите обожаватели. Според нив, кожена чанта со метален сјај и украсен синџир се сè што ви треба!

Се работи за моделот „Miulady“, кој веќе е омилен меѓу модните инсајдери. 

Секоја од чантите е украсена со бисери, или монистра, камчиња у боја, што придонесуваат за уште полуксузен изглед. 

Во склад со трендовите, од брендот создадоа и чанта од кадифе. Толку богати и луксузни, овие чанти ќе направат да бидат единствениот моден додаток!

Погледнете:

 

Објавено:
29 декември 2016
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
310 пати