Must have: Го имаме новиот моден хит меѓу модните додатоци!

24 август 2020

Го имаме новиот моден хит меѓу модните додатоци!

Стилска нараквица со јазол, украсена со плочки со иницијалите на модниот бренд Елена Лука, е елегантен моден додаток со кој ќе ја надополните секоја ваша шик комбинација.

Во безвременски дизајн, со уникатен изглед, овие нараквици ќе дадат стилски акцент на вашиот имиџ.

Достапни се во три различни нијанси: златна, сребрена и металик-розова, а вие одберете ја онаа варијанта која најсоодветно ќе се вклопи во вашиот стил.

Нарачајте ги онлјан, на е-продавницата на Елена Лука и уживајте во неповторливото шопинг искуство.

Објавено:
24 август 2020
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
1.094 пати