Секоја дама во својот плакар треба да има барем неколку мини чантички кои ќе бидат нејзин верен пријател во секоја свечена пригода.

Денеска ви презентираме токму такви, две клач чанти кои се супер тренди и соодветни за комбинирање.

Едната од нив е во неодолива жолта боја со интересен дезен, додека другата е уште постилска, изработена од материјал кој наликува на дрво со сјајни страници.

Носете ги со едноставни црни фустанчиња, или некоја кул комбинација на која и треба стилско надополнување.

Истите можете да ги најдете во продавниците на Parfois.

Објавено:
8 август 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
268 пати