Со новата колекција модни додатоци во Parfois ќе го освежите вашиот есенски имиџ, а несомнено ќе внесете и богат колорит.

Едно од нашите омилени парчиња е ранчето со цветен принт, што го носиме во сите варијанти: го комбинираме и во нашиот деловен стајлинг и во секојдневниот, кежуал изглед.

Покрај тоа што важи за тренди моден додаток што како верзија го имаат речиси сите познати модни куќи, уште една негова предност е неговата практична функција – ќе ги собере сите неопходни предметни што секојдневно ги носите со вас.

Ранец: Parfois, Fashion Group
Стајлинг: Fashionel
Модел: Матеа Кантурска, Моделс Ин
Шминка: Елена Лука

 

Објавено:
27 октомври 2017
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
850 пати