Внесете малку повеќе забава и шаренило во вашите зимски аутфити. Тоа може да го направите и со минимален, а ефективен детаљ.

Нашиот предлог се овие супер кул, колоритни обетки од Parfois.

Може да ги носите со елегантен фустан и да му дадете дополнителна доза шарм или пак да го надополните вашиот секојдневен изглед со несекојдневен моден додаток.

Доколку преферирате минимализам, тогаш овие обетки ќе го освежат вашиот монохроматски изглед.

Комбинација: Fashion Group Macedonia

Стајлинг: Fashionel.mk

Обетки: Parfois

Модел: Миа Бошева

Модна агенција: Моделс Ин

Шминка и фризура: Елена Лука

Објавено:
30 јануари 2019
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
625 пати