Ако сте во потрага по пар чевли што истовремено ќе бидат функционални, удобни, а неодоливо стилски, тогаш наш предлог се овие шик чевли од Манго во силвер нијанса, со дебела потпетица.

Нивниот дизајн лесно ќе го вклопите во различни стилски изданија – од деловен аутфит со панталони и блејзер до елегантно издание со романтичен, лелеав фустан.

Со оглед на нивниот впечатлив изглед, ќе му дадете стилски белег и на наједноставниот стајлинг.

Може да ги комбинирате и со силвер накит или пак со марама со принт, што исто така важат за актуелни тенднеции кога се во прашање модните додатоци.

Спонзорирана објава

 

Објавено:
31 август 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
527 пати