Must have: Сребрени обетки со впечатливи украси

10 септември 2018

Без разлика колку и да не сте обожавател на модните додатоци, секоја дама мора да има кутија со накит во која има впечатливи парчиња.

Големите обетки се задолжителни за секоја сезона, па така претстојнава есен повторно носиме кружни обетки со светкави детали и бели школки како украс.

Сребрените обетки се одличен избор за секоја дама бидејќи можете да ги комбинирате со разни парчиња, како едноставен црн фустан или женски костим, џинс и маичка и некои посвечени парчиња за посебни пригоди.

Истите можете да ги најдете во продавниците на Parfois.

Објавено:
10 септември 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
372 пати