Must have: Стилски чевли во суптилна беж нијанса

27 септември 2018

Еден пар шармантни, женствени, а удобни чевли – се неизбежни во плакарот на секоја дама.

Благодарение на нивниот универзален карактер, соодветно ќе ги имплементирате во различни стилски целини, за различни пригоди.

Токму поради таа причина, ние денеска ви предлагаме една исклучително шик идеја за Must have: стилски ниски чевли во суптилна беж нијанса со шпицест врв, од шпанскиот бренд Манго.

Совршено се вклопуваат во есенската идила на земјени нијанси и топли бои, па ќе имате можност хармонично да ги комбинирате со остатокот од вашиот гардеробер.

*Спонзорирана објава

Објавено:
27 септември 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
668 пати
Тагови: 
Манго