Најдобрите дизајнерски решенија на очила за сонце

27 јули 2013

Очилата за сонце дефинитивно се единствениот аксесоар кој задолжително мора да го имате. Ако сеуште не сте го пронашле вистинскиот модел за вас, ние ви ги претставуваме најдобрите решенија на очила за сонце од светски познатите дизајнери и брендови кои за сезоната нудат очила за сечиј вкус. Од големи до мали рамки, кружни или квадратни во различни бои и примероци, дизајнерските очила за сонце исто така го украсуваат вашиот изглед правејќи го атрактивен. Од галеријата погледнете кои очила се најактуелни во светот на модата.

 

Објавено:
27 јули 2013
Категорија: 
Модни додатоци