Португалскиот бренд Parfois во пресрет на Денот на жената ги издвои најубавите модни додатоци што ќе бидат совршен подарок за вашата сакана.

Во нивната понуда како и секогаш можеме да најдеме изобилие од фантастичен накит, часовници, чанти, украси за коса и тренди чевлички.

Без разлика за што и да се одлучите, нема да погрешите со изборот бидејќи тие секогаш нудат модни додатоци што девојките ги обожаваат.

Уште денеска посетете ја нивната продавница во трговскиот центар Скопје Сити Мол и одберете подарок за вашите најсакани!

 

Објавено:
4 март 2016
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
3.652 пати