Нова колекција вртоглаво високи потпетици од Џими Чу

24 јуни 2014

Во новата линија се вклучени пет нови модели од лакована и змиска кожа, а секој модел детално е украсен со скапоцени камења, сафири и пердуви. Чевлите на Џими Чу се со вртоглаво високи потпетици кои одлично се вклопуваат во секоја комбинација, а во однос на боите варираат во сина, црвена, црна и зелена нијанса.

Објавено:
24 јуни 2014
Категорија: 
Модни додатоци