Прада секогаш знае да изненади со нешто ново интересно. Така и овој пат, вљубениците во модните додатоци ќе бидат воодушевени од новиот модел „Prada Double“ кој е изработен од комбинација на два типа кожени материјали и доаѓа во различни нијанси – од неутрални до впечатливи колоритни бои. Погледнете ја галеријата фотографии и одберете го вашиот омилен модел.

Објавено:
27 февруари 2014
Категорија: 
Модни додатоци