Француската модна куќа Живанши претстави нова колекција впечатливи маски за популарниот паметен телефон iPhone. На црна позадина можеме да видиме мотиви на Богородица и главната ѕвезда на брендот- кучето од расата ротвајлер.

Овие визуелно интересни маски за телефони ќе бидат достапни во продажба од февруари, а цената засега не е позната.

 

Објавено:
11 ноември 2013
Категорија: 
Модни додатоци