Оваа пролет е резервирана за впечатливи обетки. Ќе ви бидат сосема доволни како модни додатоци и во наједноставен стајлинг.

Формите се различни, од издолжени и геометриски до масивни и кружни.

Доколку сепак преферирате посуптилни дизајни, тогаш опцијата што вие ќе ја обожувате, се оние со бисери или во минимални, флорални облици.

Ве инспирираме со неколку популарни примероци.

Објавено:
30 март 2017
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
290 пати